هزینه عمل اسلیو معده در بیمارستان اردیبهشت شیراز

فهرست مطالب

در این مقاله از سایت ایران اسلیو، قصد بررسی هزینه عمل اسلیو معده در بیمارستان اردیبهشت شیراز را داریم. این هزینه می تواند شامل عوامل مختلفی باشد که هزینه های اتاق عمل ، داروی بیهوشی و دستمزد پزشک را در بر می گیرد. گاهی اوقات و بسته به شرکت بیمه ، هزینه های آن نیز تحت  پوشش قرار خواهد گرفت. توجه داشته باشید میانگین هزینه عمل اسلیو معده در شیراز در سال 1402 به طور معمول بین 85 تا 90 میلیون تومان می باشد. برای اطلاع از هزینه های جدید با شماره های مطب تماس بگیرید.

 

هزینه عمل اسلیو معده در بیمارستان اردیبهشت شیراز

 

هزینه عمل اسلیو معده در بیمارستان اردیبهشت شیراز

هزینه اسلیو معده در شیراز

هزینه عمل اسلیو معده در بیمارستان اردیبهشت شیراز، در سال 1402 حدود 85 تا 90 میلیون تومان برآورد شده است. این روش جراحی که شامل برداشتن بخشی از معده برای کمک به کاهش وزن است، بسته به عوامل مختلفی از جمله تخصص جراح و هر گونه خدمات اضافی می‌تواند قیمت متفاوتی داشته باشد. بیمارانی که قصد انجام این جراحی را دارند، باید برای اطلاع دقیقتر هزینه با بیمارستان مشورت کنند.

در صورتی که در مورد هزینه عمل اسلیو معده در بیمارستان اردیبهشت شیراز سوالی دارید ، با شماره های زیر تماس بگیرید
02126422977
02126422860

تفکیک هزینه عمل اسلیو معده در بیمارستان اردیبهشت شیراز

تفکیک <yoastmark class=

مجموع هزینه عمل اسلیو معده در بیمارستان اردیبهشت شیراز بر اساس عوامل مختلفی متفاوت است. درک این متغیرها برای داشتن تصویر روشنی از هزینه های کلی ضروری است.

 • هزینه های جراحی: این هزینه شامل هزینه های جراح، متخصص بیهوشی و تیم پزشکی می شود. تجربه و تخصص آنها نقش بسزایی در تعیین هزینه دارد.
 • هزینه های اقامت در بیمارستان و امکانات رفاهی: بسته به مدت اقامت و نوع اتاق انتخاب شده، این هزینه ها می تواند متفاوت باشد.
 • هزینه های مراقبت های بعد از عمل: بعد از جراحی، مشاوره های بعدی، راهنمایی های تغذیه ای و هر گونه مراقبت اضافی مورد نیاز بر هزینه کلی تاثیر می گذارد.
 • هزینه لوازم پزشکی و دارو: این هزینه‌ها برای مرحله بهبودی ضروری هستند و می تواند بر اساس نیازهای فردی متفاوت باشد.
 • هزینه آزمایش‌های تشخیصی اضافی: قبل از جراحی، بیماران ممکن است به آزمایش‌های مختلفی نیاز داشته باشند تا اطمینان حاصل شود که برای عمل مناسب هستند. این آزمایش ها هزینه های مربوط به خود را خواهند داشت.

گزینه های بیمه و تامین مالی برای هزینه عمل اسلیو معده در بیمارستان اردیبهشت شیراز

بسیاری از بیماران در مورد جنبه های مالی این عمل نگران هستند. خوشبختانه بیمارستان اردیبهشت شیراز، گزینه های مالی متعددی را ارائه می دهد تا اطمینان حاصل شود که جراحی برای همه قابل دسترسی است.

علاوه بر این، بسیاری از شرکت های بیمه در حال حاضر مزایای سلامتی جراحی های کاهش وزن را می شناسند و پوشش می دهند. بسیار مهم است که با ارائه دهنده بیمه خود و بخش مالی بیمارستان مشورت کنید تا همه گزینه های موجود را بررسی کنید.

آماده شدن برای جراحی شما در بیمارستان اردیبهشت شیراز

قبل از انجام عمل جراحی، ضروری است:

 • با تیم جراحی مشورت کنید
 • دستورالعمل های قبل از عمل را دنبال کنید
 • مراقبت های بعد از عمل خود را برنامه ریزی کنید

آمادگی قبل از عمل

این مرحله برای اطمینان از جراحی موفقیت آمیز و بهبودی روان ضروری است. آن شامل:

 • تنظیم رژیم غذایی
 • ارزیابی فیزیکی
 • آمادگی ذهنی و عاطفی

مراقبت و بهبودی پس از عمل

این مرحله، برای اطمینان از موفقیت بلندمدت حیاتی است:

 • اقامت در بیمارستان
 • تغییرات رژیم غذایی
 • فعالیت بدنی
 • پیگیری‌های منظم

چرا کلینیک جراحی چاقی دکتر سلیمی در تهران را برای جراحی اسلیو معده خود انتخاب کنید؟

کلینیک جراحی چاقی دکتر سلیمی، به دلیل تعهد به تعالی پزشکی، امکانات پیشرفته در تهران مشهور است. کلینیک جراحی چاقی دکتر سلیمی، سابقه ارائه خدمات پزشکی بی عیب و نقص و تضمین بالاترین استانداردهای مراقبت از بیمار را دارد.

 • تیم پزشکی متخصص: کلینیک جراحی چاقی دکتر سلیمی دارای تیمی از متخصصین است که در آخرین تکنیک های جراحی آموزش دیده اند و نتایج مطلوب را برای همه بیماران تضمین می کند.
 • تجهیزات پزشکی پیشرفته: با تعهد به استفاده از فناوری پیشرفته، بیماران می توانند مطمئن باشند که مدرن ترین درمان های موجود را دریافت می کنند.
 • مراقبت شخصی از بیمار: هر بیمار منحصر به فرد است و نیازهای مراقبت های بهداشتی آنها نیز منحصر به فرد است. در کلینیک جراحی چاقی دکتر سلیمی، نوعی برنامه درمانی شخصی برای هر فردی طراحی می شود.

نتیجه گیری درباره هزینه عمل اسلیو معده در بیمارستان اردیبهشت شیراز

هزینه جراحی اسلیو در شیراز

هزینه عمل اسلیو معده در بیمارستان اردیبهشت شیراز در سال 1402 ، بین 85 تا 90 میلیون تومان است. این روش موثر برای کنترل وزن افراد به شما ارائه می دهد. درک تفکیک هزینه برای بیماران آینده نگر بسیار مهم است.

این امر، شامل هزینه های جراحی، تحت تأثیر تخصص جراح، اسکان بیمارستان، مراقبت های بعد از عمل، لوازم پزشکی، دارو، و هرگونه آزمایش تشخیصی لازم است. بیماران باید برای برآورد دقیق بر اساس نیازها و ترجیحات خاص خود با بیمارستان مشورت کنند.

برای افرادی که به دنبال بهترین ها در جراحی چاقی هستند، دکتر سلیمی بهترین دکتر اسلیو معده تهران ، جراحی اسلیو معده را همراه با امکانات و تخصص درجه یک ارائه می دهد. برای دسترسی به مراقبت ها و خدمات با بالاترین کیفیت، توصیه می کنیم برای جراحی اسلیو معده به کلینیک دکتر سلیمی در تهران مراجعه کنید.

دکتر مهدی سلیمی

دکتر سلیمی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص لاپاروسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی و متابولیک. عضو انجمن بین المللی جراحان چاقی(IFSO) شماره نظام پزشکی 100674 دکتر مهدی سلیمی جراح چاقی با سابقه بیش از 1000 جراحی چاقی در هر سال.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها